Team ‘De Zaaier’

Hetty Ruitenberg

Directeur

dinsdag | woensdag | donderdag

dezaaier@pco-n.nl

 

Antoinette Nieuwschepen

Intern Begeleider & lid management team

maandag | dinsdag | woensdag

ib.zaaier@pco-n.nl

 

Chantal van Haarst

Teamleider & lid management team

maandag (vanaf januari)

c.vanhaarst@pco-n.nl

 

Jacolien Nijboer

Leerkracht groep 1/2a

maandag | dinsdag | woensdag

j.nijboer@pco-n.nl

 

Francien Linckens

Leerkracht groep 1/2a

woensdag | donderdag | vrijdag

f.linckens@pco-n.nl

 

Marjanne Zuidema

Leerkracht groep 1/2b

maandag | dinsdag

m.zuidema@pco-n.nl

 

Gerdien Helder

Leerkracht groep 1/2b

woensdag | donderdag | vrijdag

g.helder@pco-n.nl

 

Monique de Haan

Leerkracht groep 1c

maandag t/m vrijdag

m.dehaan@pco-n.nl

 

Noëlle Altena

Leerkracht groep 3a

dinsdag | woensdag | donderdag

n.altena@pco-n.nl

 

Corine van Dam

Leerkracht groep 3a

maandag | dinsdag | vrijdag

c.vandam@pco-n.nl

 

Dianne Paauw

Leerkracht groep 3a

maandag | vrijdag

d.paauw@pco-n.nl

 

Gésanne Visscher

Leerkracht groep 3b

maandag t/m vrijdag

g.visscher@pco-n.nl

 

Lineke Veldman

Leerkracht groep 4

maandag | woensdag | donderdag | vrijdag

l.veldman@pco-n.nl

 

Corine van Dam

Leerkracht groep 4

Miriam Doorn

Leerkracht groep 5

maandag | dinsdag | woensdag

m.doorn@pco-n.nl

Annemarie Albers

Leerkracht groep 5

Josje Boeve

Leerkracht groep 5

woensdag | donderdag | vrijdag

j.boeve@pco-n.nl

Chantal van Haarst

Leerkracht groep 5

donderdag | vrijdag (vanaf januari)

c.vanhaarst@pco-n.nl

 

Gernando van der Vegt

Leerkracht groep 6

maandag t/m vrijdag

g.vandervegt@pco-n.nl

 

Lisanne Aalbers

Leerkracht groep 7

maandag t/m vrijdag

l.aalbers@pco-n.nl

 

Koen Kremer

Leerkracht groep 8

maandag t/m vrijdag

k.kremer@pco-n.nl

 

Angela Waijerink

Ondersteunend personeel

maandag t/m vrijdag

 

Henriët van Kampen

Ondersteunend personeel

maandag | dinsdag | donderdag

 

Danella Janssen

Ondersteunend personeel

maandag | dinsdag | donderdag

 

Eeke ter Hedde

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

dinsdag

 

Gertjan Westrik

Conciërge

 

 

Dick Ruitenberg

Conciërge

Gré Doren

Interieurverzorgster

Gea Koster

Interieurverzorgster

 

 

MEC Muziekschool

Muzieklessen op de Zaaier

0522 750 921

 

Maaike Gerritsen

Vioollessen (buitenschools)

06-57953413