Team ‘De Zaaier’

Hetty Ruitenberg

Directeur

maandag | dinsdag | woensdag | donderdag

dezaaier@vcpon.nl

 

Noëlle Altena

Schoolcoördinator & lid management team

woensdag

n.altena@vcpon.nl

 

Antoinette Nieuwschepen

Intern Begeleider & lid management team

dinsdag | woensdag

ib.zaaier@vcpon.nl

 

Jacolien Nijboer

Leerkracht groep 1/2a

maandag | dinsdag | woensdag

j.nijboer@vcpon.nl

 

Gésanne Visscher

Leerkracht groep 1/2a

woensdag | donderdag | vrijdag

g.visscher@vcpon.nl

 

Francien Linckens

Leerkracht groep 1/2b

maandag | dinsdag

f.linckens@vcpon.nl

 

Gerdien Helder

Leerkracht groep 1/2b

woensdag | donderdag | vrijdag

g.helder@vcpon.nl

 

Monique de Haan

Leerkracht groep 1c

maandag t/m vrijdag

m.dehaan@vcpon.nl

 

Gésanne Visscher

Leerkracht groep 3

maandag | dinsdag

g.visscher@vcpon.nl

 

Annet Krikken

Leerkracht groep 3

woensdag | donderdag | vrijdag

a.krikken@vcpon.nl

 

Lineke Veldman

Leerkracht groep 4

maandag | dinsdag | woensdag | donderdag

l.veldman@vcpon.nl

 

Dineke Zenderink

Leerkracht groep 4

vrijdag

d.zenderink@vcpon.nl

 

Lisanne Aalbers

Leerkracht groep 5

maandag | dinsdag | woensdag

l.aalbers@vcpon.nl

 

Dianne Paauw

Leerkracht groep 5

donderdag | vrijdag

d.paauw@vcpon.nl

 

Gernando van der Vegt

Leerkracht groep 6

maandag t/m vrijdag

g.vandervegt@vcpon.nl

 

Chantal Kleinjan

Leerkracht groep 7

maandag t/m vrijdag

c.kleinjan@vcpon.nl

 

Annemarie Albers

Leerkracht groep 8

maandag | dinsdag | woensdag

a.albers@vcpon.nl

Noëlle Altena

Leerkracht groep 8

woensdag | donderdag | vrijdag

n.altena@vcpon.nl

 

Angela Waijerink

Ondersteunend personeel

maandag t/m vrijdag

 

Henriët van Kampen

Ondersteunend personeel

maandag | woensdag | donderdag

 

Danella Janssen

Ondersteunend personeel

maandag | dinsdag | vrijdag

 

Eeke ter Mors

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

dinsdag

 

Mathieu Vulto

Vakleerkracht muziek

maandag

 

Gertjan Westerik

Conciërge

 

 

Dick Ruitenberg

Conciërge

Mr. Sarkis

Conciërge

Gré Doren

Interieurverzorgster

Gea Koster

Interieurverzorgster

 

 

Marie José van den Berg

Gitaarlessen (buitenschools)

0653974826

mariejosevandenberg@outlook.com

Maaike Gerritsen

Vioollessen (buitenschools)

06-57953413