Team ‘De Zaaier’

Hetty Ruitenberg

Directeur

dinsdag | woensdag | donderdag

dezaaier@pco-n.nl

 

Antoinette Nieuwschepen

Intern Begeleider & lid management team

maandag | dinsdag | woensdag

ib.zaaier@pco-n.nl

 

Chantal van Haarst

Teamleider & lid management team

Jacolien Nijboer

Leerkracht groep 1/2A

maandag | dinsdag | woensdag

j.nijboer@pco-n.nl

 

Francien Linckens

Leerkracht groep 1/2A

woensdag | donderdag | vrijdag

f.linckens@pco-n.nl

 

Marjanne Zuidema

Leerkracht groep 1/2B

maandag | dinsdag

m.zuidema@pco-n.nl

 

Gerdien Helder

Leerkracht groep 1/2B

woensdag | donderdag | vrijdag

g.helder@pco-n.nl

 

Corine Korterink

Leerkracht groep 1/2C

maandag t/m vrijdag

c.korterink@pco-n.nl

 

Karin Groenink

Leerkracht instroomgroep 1D

vanaf de herfstvakantie

k.groenink@pco-n.nl

 

Gésanne Visscher

Leerkracht groep 3

maandag t/m vrijdag

g.visscher@pco-n.nl

 

Noëlle Altena

Leerkracht groep 3/4

maandag | dinsdag | woensdag

n.altena@pco-n.nl

 

Dianne Paauw

Leerkracht groep 3/4

donderdag | vrijdag

d.paauw@pco-n.nl

 

Lineke Veldman

Leerkracht groep 4

dinsdag | woensdag

l.veldman@pco-n.nl

 

Lisanne Aalbers

Leerkracht groep 4

donderdag t/m vrijdag

l.aalbers@pco-n.nl

 

Annemarie Albers

Leerkracht groep 5

maandag | dinsdag | woensdag

a.albers@pco-n.nl

Chantal van Haarst

Leerkracht groep 5

donderdag | vrijdag

c.vanhaarst@pco-n.nl

 

Gernando van der Vegt

Leerkracht groep 6

maandag t/m vrijdag

g.vandervegt@pco-n.nl

 

Ilse Karsies

Leerkracht groep 7

maandag t/m vrijdag

i.karsies@pco-n.nl

 

Koen Kremer

Leerkracht groep 8

maandag t/m vrijdag

k.kremer@pco-n.nl

 

Angela Waijerink

Ondersteunend personeel

maandag t/m vrijdag

a.waijerink@pco-n.nl

Joyce Opstal

Ondersteunend personeel

maandag | dinsdag | donderdag

j.opstal@pco-n.nl

 

Danella Janssen

Ondersteunend personeel

maandag | dinsdag | donderdag

 d.janssen@pco-n.nl

Lisa Mijnheer

Ondersteunend personeel

maandag t/m vrijdag

l.mijnheer@pco-n.nl

Maaike van Dijk

Ondersteunend personeel

maandag | woensdag | donderdag

m.vandijk@pco-n.nl

 

Gertjan Westrik

Conciërge

 

 

Dick Ruitenberg

Conciërge

Gré Doren

Interieurverzorgster

Gea Koster

Interieurverzorgster

 

 

Sportservice Hardenberg

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

maandag | dinsdag

 

MEC Muziekschool

Muzieklessen op de Zaaier

0522 750 921

 

Maaike Gerritsen

Vioollessen (buitenschools)

06-57953413