Welkom op de christelijke basisschool De Zaaier!

Op deze site willen wij u graag laten zien hoe het er bij ons op school aan toe gaat en waar wij voor staan.

Met veel plezier werken we op deze prachtige plek in het dorp aan eveneens prachtig onderwijs.

Dit doen we in samenwerking met de kinderen, de ouder(s) en het team.

Het creëren van een veilige omgeving, het geven van verantwoordelijkheid en het hebben van vertrouwen in elkaar, zijn voor ons de basisvoorwaarden om tot ontwikkeling te komen.

Play

samen vieren

Vieren is aandacht schenken aan en stilstaan bij kleine en grote momenten in het leven van de kinderen, ouder(s) en teamleden. De Zaaier is een open christelijke school. Wij werken vanuit de christelijke traditie. We beschouwen de christelijke grondslag als een moreel kompas waar we ons handelen, denken en geloven op kunnen baseren en aan kunnen toetsen. Christelijk onderwijs geven wij handen en voeten met behulp van rituelen, verhalen uit de Bijbel, spiegelverhalen en liederen. We gaan respectvol met elkaar om, hebben oog voor elkaar en voor de wereld. Daarnaast besteden we aandacht aan andere momenten van vieren en soms ook van herdenken.

samen verbinden

Tijdens het stilstaan bij de vele momenten in het leven van onze kinderen, van ouder(s) en van teamleden, geven wij uiting aan ons gevoel om als school een gemeenschap te vormen in een sfeer van verbondenheid.

samen vormen

De kinderen zijn het middelpunt van onze school. Wij stemmen ons onderwijs af op hun verschillende  onderwijsbehoeften. Leven en leren in een open sfeer vinden we belangrijk. Wij hebben vertrouwen in de mogelijkheden en talenten van ieder kind. Vanuit een veilige sfeer en een uitdagende leeromgeving stimuleren we de kinderen om goede resultaten te behalen. Onze kinderen krijgen op alle niveaus de kans om te stralen. Samen met u vormen we een team rond uw kind.

samen verdiepen

Wij dagen de kinderen uit om zich te verdiepen in dingen die zij zelf niet meteen kiezen. Op die manier ontdekken zij nieuwe ‘werelden’ en leren ze dat het overwinnen van een uitdaging veel voldoening kan geven. Onderzoeken, creatief denken, coöperatief leren en samenwerken zijn hierbij kernwaarden.

Team de Zaaier

Hetty Ruitenberg

Directeur

Werkt op: di | wo | do

dezaaier@pco-n.nl

Antoinette Nieuwschepen

Intern Begeleider

Werkt op: ma | di | wo

ib.zaaier@pco-n.nl

Jacolien Nijboer

Leerkracht groep 1/2a

Werkt op: ma | di | vr

j.nijboer@pco-n.nl

Suzan Bijker

Leerkracht groep 1/2a

Werkt op: wo | do

s.bijker@pco-n.nl

Marjanne Zuidema

Leerkracht groep 1/2b

Werkt op: ma | di

m.zuidema@pco-n.nl

Francien Linckens

Leerkracht groep 1/2b

Werkt op: wo | do | vr

f.linckens@pco-n.nl

Karin Groenink

Leerkracht groep 1/2c

Werkt op: ma | di | vr

k.groenink@pco-n.nl

Willian van Dijk

Leerkracht groep 1-2c en 3b

Werkt op: wo | do | vr

w.vandijk@pco-n.nl

Gésanne Visscher

Leerkracht groep 3a

Werkt op: ma | di | wo | do | vr

g.visscher@pco-n.nl

Corine Korterink

Leerkracht groep 3b

Werkt op: ma | di | wo | do

c.korterink@pco-n.nl

Noëlle Altena

Leerkracht groep 4

Werkt op: ma | di | vr

n.altena@pco-n.nl

Jolanda Visser

Leerkracht groep 4

Werkt op: wo | do | vr

j.visser@pco-n.nl

Lisanne Aalbers

Leerkracht groep 4/5

Werkt op: ma | di | wo | do | vr

l.aalbers@pco-n.nl

Dianne Paauw

Leerkracht groep 5

Werkt op: ma | di

d.paauw@pco-n.nl

Chantal van Haarst

Leerkracht groep 5

Werkt op: wo | do | vr

c.vanhaarst@pco-n.nl

Alex Huizenga

Leerkracht groep 6

Werkt op: ma | di | wo | do | vr

a.huizenga@pco-n.nl

Ilse Karsies

Leerkracht groep 7

Werkt op: ma | di | wo | do | vr

i.karsies@pco-n.nl

Gernando van der Vegt

Leerkracht groep 8

Werkt op: ma | di | wo | do | vr

g.vandervegt@pco-n.nl

Joyce Opstal

Leerkracht groep 8

Werkt op: ma | do

j.opstal@pco-n.nl

Danella Janssen

Pedagogisch medewerker en Onderwijsassistent

Werkt op: ma | di | do

d.janssen@pco-n.nl

Angela Waijerink

Onderwijsassistent

Werkt op: ma | di | wo | do | vr

a.waijerink@pco-n.nl

Klaasje van Veen

Onderwijsassistent

Werkt op: wo | do

k.vanveen@pco-n.nl

Lisa Mijnheer

Pedagogisch medewerker en Onderwijsassistent

Werkt op: ma | di | wo | do | vr

l.mijnheer@pco-n.nl

Maaike van Dijk

Onderwijsassistent

Werkt op: ma | wo | do

m.vandijk@pco-n.nl

Tanja Schippers

Invalleerkracht

Werkt op: ma | di | wo | do

t.schippers@pco-n.nl

Dick Ruitenberg

Conciërge

Gertjan Westrik

Conciërge

Gré Doren

Interieurverzorgster